קצת עלי

אז היי, אני יערה, נשואה למתן ואנחנו מאוד אוהבים לטייל בעולם. בילדותי טיילתי די הרבה עם ההורים, מה שללא ספק התחיל את חיידק הטיולים. אבל, כנראה שהאהבה האמיתית לטיולים, פרחה בעקבות הטיול הגדול בדרום אמריקה. אחרי חצי שנה שטיילתי עם חברה בדרום אמריקה, אמרתי שהסיבה היחידה שחזרתי לארץ היא מתן. ייתכן שאם לא הייתי מכירה אותו 3 חודשים לפני שנסעתי לטייל, אולי הייתי מטיילת שם עד היום או אפילו משתקעת שם.

אחד הדברים האהובים עליי בטיולים זה התכנון עצמו ובפרט חיפוש מלונות. הייתי אומרת שזה ממש תחביב, כי לפעמים אפילו כשאין נסיעה באופק אני פשוט מכינה לי רשימות מועדפים של מקומות שעושים לי את זה 🙂

חשוב שתדעו שאני מעדיפה טיולים שהם קצת פחות במסלול החומוס. כמובן שיש יוצאים מן הכלל ויש מקומות שגם אני אסכים שהם מאסט לביקור. יחד עם זאת סימון וי זה ממש לא הקטע שלי. אני מעדיפה לראות פחות מקומות ולהרגיש שאני לא רצה ביניהם אלא נהנית מהם. בעולם אידאלי שבו הייתי יכולה לטייל ללא הגבלת זמן, הכי הייתי נהנית להישאר במקומות ופשוט לספוג את האווירה שלהם. זה כמובן מה שקרה בטיול לדרום אמריקה וזה מה שהפך אותו לכל כך ייחודי, שונה ומהנה.

אוכל הוא חלק לא פחות חשוב בטיולים. הגענו לשלב שבחו"ל אנחנו לא זזים בלי טריפאדווייזר. עוד דרך אהובה עליי לגלות מקומות מעולים לאוכל זה בלוגי אוכל. החלק האהוב עליי בבלוגים האלה זה הפוסטים על חו"ל, אני יכולה להעביר שעות בקריאה שלהם.

אשמח לענות על כל שאלה שיש לכם ומתכננת להוסיף בהמשך מידע על הרבה יעדים נוספים (יש לי רשימה ארוכה…)